Belkin OVA153ZZ ScreenForce TruePrivacy képernyővédő MacBook Air 15" M2/M3 #1
OVA153ZZ
Belkin OVA153ZZ ScreenForce TruePrivacy képernyővédő MacBook Air 15" M2/M3
Belkin ScreenForce TruePrivacy képernyővédő MacBook Air 15,3" (M2/M3) modellhez, keretes betekintésű szűrő, 38,9 cm-es kijelzőre és 30°-os betekintési szög
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Otterbox 77-95365 Defender Apple iPad Pro 13" M5-M4 borító