ASUS P1403CVA-S63329 ExpertBook P1 100U 16GB DDR5 512GB SSD 14.0" szürke #1
P1403CVA-S63329
ASUS P1403CVA-S63329 ExpertBook P1 100U 16GB DDR5 512GB SSD 14.0" szürke
ASUS ExpertBook P1 14 colos notebook, 1,4 kg, operációs rendszer nélkül. Intel Core 3 100U, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, 14” Full HD, Intel Graphics, szürke, védőtokos kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás