ASUS B1403CVA-S66781 ExpertBook B1403 i5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 14" FHD Szürke
Termékleírás
Fő jellemzők
Ha részletes adatokra van szükséged, nézd meg a gyártói oldalán a specifikációkat.
HP Inc. B9YW4ET#AKC ProBook 4 G1i AI Intel Core Ultra 5 225U 14" WUXGA 1920x1200 16GB DDR5 512GB PCIe SSD FreeDOS Silver
Lenovo 21RK0055HV ThinkPad X13 Gen 6 Intel Core Ultra 7 255U 32GB LPDDR5x 512GB SSD 13.3" WUXGA Windows 11 Pro
Dell BTO109_PC14250_EMEA Pro 14 Ultra7-265U 16GB DDR5 512GB SSD Windows 11 Pro 14" Full HD
Dell BTO214_PB13250_EMEA Pro 13 Plus Intel Core Ultra 7 268V 32GB LPDDR5x 512GB SSD 13.3" 1920x1200 Windows 11 Pro Intel Arc Graphics 140V ezüst