Assmann DN-PWR12048 DIN-sínre szerelhető fémházas tápegység 48V kimenet, 120W, bemenet: 90-264V AC, 47-63 Hz #1
DN-PWR12048
Assmann DN-PWR12048 DIN-sínre szerelhető fémházas tápegység 48V kimenet, 120W, bemenet: 90-264V AC, 47-63 Hz
Assmann DN-PWR12048 120 W-os ipari tápegység, AC bemenet 90–264 V, 47–63 Hz. Zöld és ezüst színű fém házú, DIN sínre szerelhető kivitel Tajvanon gyártott.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás