DN-19 TRAY-2-600-SW
Assmann DN-19 TRAY-2-600-SW csúszó polcok hálózati szekrényhez 600 mm fekete
Assmann DN-19 TRAY-2-600-SW, DIGITUS csúszó polc hálózati szekrényhez, 600 mm mélység, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Assmann DN-19 TRAY-2-600-SW a DIGITUS csúszó polcok közé tartozik, és 600 mm mélységű hálózati szekrényekbe illeszkedik.
Specifikációk
Szín: fekete, Mélység: 600 mm, Illeszkedés: hálózati szekrényekhez
Roline 26.21.0198 rack polc 10" 1U szürke acél
Assmann DN-19 16-U-SW falra szerelhető állvány 16U 802x600x450 mm IP20 fekete