Assmann DN-19-TRAY-2-450-SW bővíthető polc 2U 450 mm mélység acél fekete teherbírás 30 kg
Termékleírás
2U magas, 450 mm mélységű polcról van szó, ami helyet ad eszközöknek a rackben. A teherbírás maximálisan 30 kg. A megoldás stabil, a hálózati és szervereszközök megfelelően rögzíthetők benne.
A csomag 1 darab polcot tartalmaz, tömege kb. 3,5 kg.
be quiet! BGW61 Shadow Base 800 DX Black ARGB, 3x140mm PWM, E-ATX támogatás, 420mm radiátor kompatibilis, edzett üveg oldallap
Be Quiet! BGW60 Shadow Base 800 fekete edzett üveg oldallap
be quiet! BGW63 Shadow Base 800 FX Black ARGB fények 4x140mm PWM ventilátor edzett üveg oldallap
Assmann DN-CC 9002 számítógépház szabadonálló IP54 biztonsági kulcs szürke RAL 7035
Assmann DN-19 09-U-SW falra szerelhető 9U szekrény teherbírás 100 kg IP20 fekete biztonsági kulcs
Assmann DN-19-TRAY-2-450 rack polc acél szürke
Be quiet! BGW67 Light base 600 LX black ATX, M-ATX, Mini-ITX 3x120 mm oldalsó ablak RGB
Be quiet! BG073 Pure Base 501 Midi-tower fekete ATX
Be Quiet! BG074 Pure Base 501 Airflow fekete ATX/M-ATX/Mini-ATX USB 3.2 Gen2 Type-C 2x 140 mm PWM ventilátor
be quiet! BGW85 Light Base 500 LX Black ATX torony ARGB ventilátor hub kompatibilis ATX Micro ATX Mini-ITX 3,5"-os és 2,5" meghajtóhelyek