Assmann DN-19 TRAY-1-1000 szürke DIGITUS hálózati és szerver szekrényekhez való polc #1
DN-19 TRAY-1-1000
Assmann DN-19 TRAY-1-1000 szürke DIGITUS hálózati és szerver szekrényekhez való polc
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com CABSCRWS1224 12-24 rack csavarok kupolafejű acél nikkelbevonatú 16,5 mm 50 db
Startech.com RK12WALHM fali rackszekrény 12U 90 kg biztonsági kulcs kábelvezetés fekete
Roline 26.21.0187 falra szerelhető állvány 9U IP20 fekete biztonsági kulcs
Vertiv A2D-10 Geist analóg-digitális konverter vezetékes fekete AC bemeneti feszültség 10 V bemeneti áram 0.02 A RoHS