DN-19-DIN-4U
Assmann DN-19-DIN-4U DIN sín tartó 483 mm 4U 19" galvanizált acél ezüst
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Dell 482-BBFP Pro slim OSS25 monitor konzol 19"-27", VESA 100x100, max 5,8 kg, magasság 15 cm, tilt -5..21°, forgatás -90..90°
APC RBC18 csereakkumulátor 6V VRLA