Assmann DN-10-06U-B 6U falra szerelhető állvány 30 kg IP20 330x312x300 mm fekete
Termékleírás
Assmann DN-10-06U-B falra szerelhető 6U-os rack-állvány (254 mm / 10 in), 330 x 312 x 300 mm külső méretekkel és 5,33 kg tömeggel, fekete színben (RAL 9005).
Fő jellemzők
A keret kapacitása 6U, ami elegendő a kisebb hálózati eszközök elrendezésére. Maximális teherbírása 30 kg, így a különböző UPS-tartozékok és tápegységek stabilan elhelyezhetöek a polcon. A tok IP20 védelemmel rendelkezik, beltéren használatra ideális, és a biztonsági kulcs gondoskodik a lezárásról, extra védelem a hozzáférés ellen. A készülék tömege 5,33 kg, a felület fekete és a méretek 330 x 312 x 300 mm.
Roline 26.21.0198 rack polc 10" 1U szürke acél