Assmann AK-600108-020-W 2 m Lightning-USB A fehér szilikon 12 W 5 V 2,4 A Mfi
Termékleírás
Csatlakozók: Lightning a készülék felé és USB-A a töltőhöz vagy számítógéphez. Teljesítmény: 12 W, kimeneti feszültség 5 V, kimentett áram max 2,4 A. A kábel strapabíró, fehér külső szilikon bevonattal és jó hajlíthatósággal rendelkezik.
A csomagolás 1 darab kábelre vonatkozik, méretei: szélesség 210 mm, mélység 17 mm. A termék kódja AK-600108-020-W, gyártó Assmann. A 2 m hosszu kábel kényelmes használatot biztosít otthon, az irodában vagy út közben.
Startech.com USB2AAEXT15M usb aktív hosszabbító kábel usb 2.0 A-A 15 m nikkel borítású érintkezők fekete