Assmann AK-600108-010-W Lightning-USB-A kábel 1 m fehér szilikon MFi 5 V 2,4 A 12 W
Termékleírás
Teljesítményértékei: Kimeneti feszültség 5 V, Kimenteti áram (max.) 2,4 A, összteljesítmény 12 W. Ezek a paraméterek biztosítják a készülékek gyors töltését és stabil adatátvitelt, miközben a kompatibilitás megmarad. A kábelt a mindennapokra tervezték, hosszabb távú használatra is kényelmes. Használhatod iPhone, iPad vagy más Lightning‑eszközökkel.
A kábel hossza 1 m, így kényelmesen használható. A csomagolás tartalma 1 darab kábel. A csomagolás mérete 210 mm szélesség és 10 mm mélység.