Assmann AK-300334-020-S 2 m usb-c-displayport kétirányú 8k 30 hz fekete
Termékleírás
2 m hosszú USB‑C–DisplayPort kábel, amely bidirekciós üzemmódra képes és 8K 30Hz felbontást támogat fekete kivitelben.
1. csatlakozó: USB Type‑C, 2. csatlakozó: DisplayPort, így modern laptopok és kijelzők közötti közvetlen összeköttetést biztosít. A kábel a bidirekcionális használatot is támogatja, tehát jelet küldhetünk és fogadhatunk mindkét irányba. A csomagolás méretei: szélesség 170 mm, mélység 20 mm, magasság 250 mm. Mennyiség csomagonként: 1 db.