APC XBP48RM1U-LI Smart-UPS akkumulátorcsomag Li-ion 48 V 585 Wh 10 év #1
XBP48RM1U-LI
APC XBP48RM1U-LI Smart-UPS akkumulátorcsomag Li-ion 48 V 585 Wh 10 év
APC XBP48RM1U-LI 48 V Li-ion akkumulátor, 585 Wh, 10 év élettartam, 12 kg, méretei 432 x 43 mm, üzemi hőmérséklet 0–40°C, csomagolás 600 x 850 x 200 mm, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás