APC SURT192XLBP Smart-UPS RT 192V akkumulátorcsomag 4x VRLA 3U
Termékleírás
Az APC Smart-UPS RT 192V Battery Pack SURT192XLBP a Smart-UPS RT sorozat kiegészítő akkumulátorrendszere. Négy darab VRLA zárt savas akkumulátorból áll, amelyek a 192 V-os rendszerhez készültek, és kifejezetten a SURT3000XLI-től a SURT10000XLI-ig terjedő teljesítménnyel működő UPS-ekhez való.
A kivitel 3U magas és fekete, beépitése egyszerű a meglévő SURT egységhez való csatlakoztatás révén. Az akkumulátorok VRLA technológiájú zárt savas cellák, összesen 4 darab, így a teljes 192 V feszültséget és megbízható üzemidőt biztosítanak. Tömege 90,9 kg, szélessége 430,2 mm, magassága 130 mm.