Apc SRV192RBP-7A akkumulátorcsomag 192 V 7 Ah
Termékleírás
Az APC SRV192RBP-7A egy rackbe szerelhető akkumulátorcsomag az Easy UPS sorozathoz. Feszültség 192 V, az akkumulátor teljesítménye 7 Ah, és a készlet mellékelt elemek száma 1 db. A tömeg 52,3 kg, a szélesség 438 mm, a magasság 86,5 mm.
Rack-hez készült kivitel, kompatibilis a 6KVA rack standarddal.
A rack-be szerelhető kivitel lehetővé teszi, hogy az UPS moduláris legyen és a helyigényt a rendszerhez igazítsd. A beuzemelés egyszerű, az alklmazás a rackbe illeszkedik és a karbantartás gyors. Az 192 V és 7 Ah kapacitás jó kiindulópont a 6KVA-os rendszerekhez, ahol a szükséges tartalék energiát biztosítja. Készlet egyetlen akkumulátor elemből áll, így a cseréje viszonylag egyszerű és a karbantartás során kevesebb időt vesz igénybe.