APC SRTL50RMBP1U-LI Smart-UPS Ultra külső akkumulátor Li-ion 50 V 1U #1
SRTL50RMBP1U-LI
APC SRTL50RMBP1U-LI Smart-UPS Ultra külső akkumulátor Li-ion 50 V 1U
APC Smart-UPS Ultra külső Li-ion akkumulátorcsomag, 50 V, 1 akkumulátor, rack-mountolható, tömege 19,5 kg, méretei 432 × 43 mm, csomagolás 564 × 198 × 764 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás