APC SRT192BP2 Smart-UPS akkumulátor csomag 192v 8-10kva
Termékleírás
Az APC Smart-UPS SRT192BP2 külső akkumulátor csomag a 192 V-os Smart-UPS rendszerekhez készült, és lehetővé teszi a 8 kVA vagy 10 kVA kimeneti teljesítményű üzemet bővített futásidővel. Ezzel a csomaggal felkészülhetsz a kritikus rendszerek hosszabb áramkimaradás esetén is funkcionális üzemére.
Tartalma: Dokumentációs CD-lemez, Telepítési kézikönyv, Garanciakártya.
Kimeneti összteljesítmény: 8 kVA, az akkumulátor teljesítménye 1920 Ah. A készülék fekete színben készül, RoHS-kompatibilis. Szélesség 130 mm, Mélység 683 mm, Magasság 432 mm.