APC SMX120BP Smart-UPS X külső akkumulátorcsomag rack és torony 120V 4U 2x ólom-savas
Termékleírás
APC Smart-UPS X 120V külső akkumulátor CSOMAG SMX120BP
Az APC Smart-UPS X 120V külső akkumulátor csomag SMX120BP megbízható energiaforrást ad a kompatibil UPS egységekhez. Támogatott modellek: SMX2000RMLV2U, SMX2200RMHV2U, SMX2200RMLV2U, SMX3000RMHV2U, SMX3000RMHV2UNC, SMX3000RMLV2U és SMX3000RMLV2UNC.
A készülék 120 V feszültségen üzemel, kapacitása 1200 VAh, és VRLA technológiával készült, ami hosszabb élettartamot jelent. A RoHS és REACH tanúsítványok biztosítják a környezetbarát használatot. A méretek: 432 mm szélesség, 178 mm magasság, tömeg 60,9 kg, csomagolás méretei 586 x 330 x 633 mm. A használati hőmérséklet tartomány 0–40 fokC, tárolási tartomány -15–45 fokC.
Részletes specifikáció
Akkumulátor-technológia: Zárt savas ólom (VRLA). Feszültség: 120 V. Akkumulátor teljesítménye: 1200 VAh. Elem élettartama: 3 év. Termék színe: Fekete. Üzem közben cserélhető akkumulátorok: Igen. Tömeg: 60,9 kg. Szélesség: 432 mm. Magasság: 178 mm. Üzemi hőmérséklet-tartomány: 0 - 40 fokC. Tárolási hőmérséklet-tartomány: -15 - 45 fokC. Csomagolás méretei: 586 mm x 330 mm x 633 mm.