APC NBHN1356 NetBotz 13.56 MHz Handle Kit fekete #1
NBHN1356
APC NBHN1356 NetBotz 13.56 MHz Handle Kit fekete
APC NBHN1356 fekete rack kilincs, tömege 1,13 kg. 13,56 MHz HF RFID kezelési készlet, TAA-kompatibilis, kompatibilis NBRK0250 és NBRK0750.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás