APC GVSBPSU10K20H Galaxy VS karbantartási bypass panel 10-20kW 400V falra szerelhető fehér #1
GVSBPSU10K20H
APC GVSBPSU10K20H Galaxy VS karbantartási bypass panel 10-20kW 400V falra szerelhető fehér
APC GVSBPSU10K20H Galaxy VS karbantartási bypass panel 10-20 kW-ig, 400 V, falra szerelhető, fehér. 1 db-os kiszerelésben érkezik rögzítő elemekkel és a telepítéshez szükséges dokumentációval.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com SNBLC4D-LAPTOP-LOCK Laptopzár kombinációs zár, 2 m, fekete és ezüst
APC AP9563 Rack PDU Basic 1U 20A 120V NEMA 5-20P 10x NEMA 5-20R 3,66 m