AG Neovo TX100011E0100 TX-10 10" LED érintőpanel IP65 #1
TX100011E0100
AG Neovo TX100011E0100 TX-10 10" LED érintőpanel IP65
AG Neovo TX-10 10 hüvelykes LED érintőmonitor, 1280x800 felbontás, IP-65 védelem, 100 x 100 mm-es rögzítés, HDMI 1.3a, Windows és Mac kompatibilitás.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás