AG Neovo PMK0101100000 PMK-01 pivot mounting kit 15"-32" 75x75-100x100 mm VESA tilt -90 - 90, swivel 180, color fekete #1
PMK0101100000
AG Neovo PMK0101100000 PMK-01 pivot mounting kit 15"-32" 75x75-100x100 mm VESA tilt -90 - 90, swivel 180, color fekete
AG Neovo PMK-01 Pivot Mounting Kit fekete kivitelben, 14 kg-ig terhelhetőség, 15–32” képernyőkompatibilitás, VESA 75×75–100×100 mm, tilt -90°–90°, elforgatás 180°.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Ergotron 33-396-085 Neo Flex Dual Monitor Lift Stand 6,4 kg 24.5" 75x75-100x100 fekete
Assmann DA-90452 tévé- és monitorkonzol terhelhetőség 140 kg 70"-120" VESA 200x200-1000x600 magasság 1250-1600 mm billentés -10-től 5-ig fok fekete
Ergotron 45-630-224 TRACE monitortartó fekete 38" 75x75-100x100 mm
Ergotron 97-589 Neo-Flex wall mount ULD 13"-32" fekete