AG Neovo DMC0101000000 DMC-01 monitor kar max 10 kg VESA 75x75-100x100 mm 15"-28" állítható magasság -90-90 -20-90 fekete ezüst
Termékleírás
Fekete és ezüst színű, állítható monitorállvány 15–24 hüvelykes képernyőkhöz, teherbírás maximum 10 kg, VESA rögzítés 75 x 75 mm-től 100 x 100 mm-ig, min képernyőméret 38,1 cm (15"), max 71,1 cm (28"), magasságállítás, forgás -90°–90°, dőlés -20°–90°, gyártó AG Neovo, modell DMC-01, MPN DMC0101000000.
Ergotron 33-396-085 Neo Flex Dual Monitor Lift Stand 6,4 kg 24.5" 75x75-100x100 fekete
Startech.com FPWARTS1 Full Motion fali TV tartó 50 kg 37"-80" kompatibilis VESA 200x100-600x400 dőlés -15..2 fok forgás -90..90 fok faltól 7-65 cm fekete
Ergotron 45-360-026 LX Sit-Stand asztali monitortartó kar 11,3 kg teherbírás, VESA 75x75-100x100 mm, billenési szög -5°-70°